Služby a produkty

Pronájem administrátorů

Pronájem administrátorů tzv. outsourcing, Vám umožní se orientovat na svůj hlavní předmět činnosti bez nutnosti zajišťování chodu ICT vlastními personálními kapacitami a k tomu vedení potřebné personální a mzdové agendy. Jednou z oblastí, kde se outsourcing obzvláště vyplatí, je pravidelná péče o provoz, rozvoj a servis ICT.

Mezi podstatné důvody, proč se vyplatí svěřit péči o ICT externímu dodavateli, je skutečnost, že se na tuto činnost specializuje, disponuje potřebnou odborností a znalostmi včetně stabilního týmu odborníků. Disponujeme týmem technických specialistů, kteří jsou dokonale připraveni pro tyto vysoce odborné práce.

Najměte si odborníka nebo celý tým

Jednou z možností nabízených služeb outsourcingu je i možnost pronajmout si na jednorázovou realizaci konkrétního úkolu či řešení špičkové specialisty na konkrétní informační technologii. Můžeme Vám nabídnout i pronájem více specialistů v relativně krátké době od vzniku požadavku na jejich potřebu až po možnost si pronajmout pro potřeby konkrétního projektu několik špičkových odborníků na delší období.

Za odbornost, znalosti a schopnosti našich specialistů ručíme a garantujeme zručnost všech členů týmu se schopností vyřešit jakékoliv vzniklé obtíže a problémy. Garantujeme, že naši specialisté budou ochotni a schopni přizpůsobit se Vašemu firemnímu prostředí.

Můžeme nabídnout jak tzv. virtuální týmy, které pracují na interních projektech v rámci naší společnosti, ale jsme připraveni zajistit a nastoupit i na externí projekty v rámci tzv. team leasingu. 

MicrosoftFujitsuEpsonOKIZyXELSeyfor