O společnosti

O společnosti

Společnost  Hi-Tech Services, spol.s r.o. byla založena v listopadu 1997 s cílem poskytovat služby a produkty v oblasti informačních technologií  nejvyšší kvality a to s působností po celé ČR. Stálou snahou managementu patří velmi úzce se profilovat na specificky vybrané oblasti služeb, na které disponujeme vyškolenými specialisty či technologie a produkty výrobců, se kterými máme navázanou přímou obchodní spolupráci. Tímto způsobem garantujeme našim zákazníkům a partnerům kvalitu, kterou očekávají a to v příznivém poměru k poměru TCO (Total Cost of Ownership = celkové náklady na vlastnictví).

V oblastech, ve kterých nejsme přímo aktivní s vlastními specialisty spolupracujeme s pečlivě vybranými a zkušenými partnery, kteří vyznávají obdobný přístup a cíle se silnou orientací na zákazníka. V tomto duchu jsme schopni zajistit naprostou komplexnost služeb a produktů v oblasti informačních technologií s rolí systémového integrátora.  

Za účelem naplnění očekávání zákazníků máme stanovenu taktéž cílovou skupinu našich klientů ve vztahu s našimi personálními možnostmi a dostupností našich poboček, provozoven. Naše společnost je zejména zaměřena na skupinu SME segment trhu  (malé a střední společnosti s počtem 5-500 zaměstnanců) v oblasti správy a dohledu ICT, kterým jsme schopni v rámci našeho portfolia nabídnout odpovídající kvalitu, flexibilitu a pružnost při řešení každodenního provozu.

V oblasti dodávek HW, SW, implementačních, konzultačních a konsolidačních činností jsme připraveni poskytnout vysoce profesionální služby i velkým holdingům a společnostem.

Společnost má zavedený a udržuje  systém managementu kvality splňující požadavky norem  ČSN EN ISO 9001:2009.

Společnost je zapsána u KS v Brně, Spisová značka C28805, se základním kapitálem 1.000.000,-- Kč a má zaveden systém řízení jakosti dle normy ISO 9001:2009.

MicrosoftFujitsuEpsonOKIZyXELSeyfor