Služby a produkty

Provoz ICT – Outsourcing

V rámci služeb komplexního outsourcingu se zaměřujeme na dodávky služeb provozu ICT infrastruktury a aplikací jak u malých, tak i středních podniků do 500 uživatelů, ale jsme schopni zabezepečit ve spolupráci s partnery i větší projekty kdekoliv v ČR. Těžištěm nabízených služeb je provádění každodenní správy a údržby ICT infrastruktury a aplikací zákazníka nebo převzetí odpovědnosti za dílčí části ICT infrastruktury. Služby v této oblasti umíme nabídnout komplexně a to od převzetí správy stávajícího OnPremise řešení přes faktické převzetí částí majetku, kmenových zaměstnanců či redukcí potřebné infrastruktury přesunem aplikací do cloudových služeb apod.

Veškeré služby jsou řízeny a poskytovány v souladu s existujícími standardy jako je ITIL, CobiT. V současné době se aktivně připravujeme na získání certifikace dle mezinárodně platné normy pro kvalitu poskytování služeb ISO/IEC 20000.

Disponujeme odpovídajícím počtem technických specialistů, kteří jsou schopni garantovat provoz ICT a to na celém území České republiky a to i v režimu 7x24 (7 dní v týdnu, 24 hodin denně). Servisní střediska máme umístěna v 3 městech ČR a současně máme vybudováno centrální pracoviště ServiceDesk / SPOC (Single Point of Contact) pro jednotný příjem servisních požadavků a dohledové centrum pro vzdálenou správu a monitoring zařízení a služeb zákazníků.

MicrosoftFujitsuEpsonOKIZyXELSolitea