Office365

Napište nám do 30. 5. 2019 na e-mail: microsoft@hts.cz a obratem se ozveme!
Získáte konzultaci k nasazení Microsoft 365 ve Vaší organizaci ZDARMA!
Navíc Vám provedeme nastavení Microsoft 365 pro vyzkoušení na 30 dnů také ZDARMA!
A to přímo na míru dle Vašich potřeb.

Microsoft 365 - komplexní řešení pro efektivní týmovou práci 

Microsoft 365 je sada podnikových aplikací a služeb poskytovaných z datových center společnosti Microsoft. Jedná se o profesionální e-mail s pokročilou bezpečnostní ochranou a ochranou citlivých informací, bezpečné osobní i firemní uložiště pro dokumenty, firemní portál s definicí pracovních procesů, online schůzky a videokonference. Umožňuje společnou práci uživatelů v reálném čase, snadné řízení projektů a obsahuje kompletní prostředí pro týmovou spolupráci a reporting. 

 

Neztrácejte čas! Microsoft 365 nabízí přehlednost a dostupnost 

Firmy díky Microsoft 365 dosahují lepších výsledků, jsou schopny pružně reagovat na změny a šetřit náklady. Microsoft 365 se snadno integruje do vašeho stávajícího IT prostředí.

 

Bez stresu odkudkoli

Znáte to neustálé hledání poslední verze souborů? Důležitý dokument máte v kanceláři na počítači, ale nyní jste v terénu a potřebujete se na něj podívat. Voláte asistence, ta to nemůže najít, čas utíká. Takovým stresům se s Microsoft365 pro firmy vyhnete!
S Microsoft 365 máte své dokumenty k dispozici vždy a všude. Uložíte poznámky do souboru na notebooku či tabletu při jednání s klientem a kolegyně v kanceláři se souborem může okamžitě dále pracovat. Díky Microsoft 365 mohou zaměstnanci a týmy pracovat odkudkoli a rychle reagovat na požadavky vašich zákazníků.


Plaťte jen jednou

Platí se za uživatele – tzn. uživatel může v rámci jedné ceny používat Microsoft 365 na více zařízení (například notebook s Windows, iPhone a domácí Mac, na cesty Android tablet). Možnost platby je měsíční nebo roční a opravdu jen za to, co skutečně používáte.Nástroje Microsoft 365 

Pracujete-li ve své kanceláři, na úřadě, v ambulanci nebo na cestách, máte díky Microsoft 365 neustále k dispozici špičkovou sadu nejrozšířenějších kancelářských nástrojů. Navíc aplikace budete mít vždy v nejnovější verzi. 
Se službou Microsoft 365 pro firmy získáváte nejen aplikace Word, Excel, PowerPoint a Outlook v online či offline prostředí. 

V rámci tohoto řešení máte k dispozici i další nástroje, například:

Microsoft 365 pro firmy má samozřejmě také funkci pro sdílení souborů se všemi členy pracovního týmu

S Microsoft 365 dostanete k dispozici 1TB úložiště pro každého týmového kolegu. Budete tak mít spoustu místa pro všechny důležité dokumenty, obrázky nebo videa. Jednotlivé soubory nebo i celé složky budete tedy moci sdílet s kolegy, ale navíc také s lidmi mino váš pracovní tým, například se zaměstnanci soudů či jiných organizací. A to odkudkoli a kdykoli bude potřeba.

S Microsoft 365 uskutečníte rychlé konzultace na dálku přes videokonference ve vysokém rozlišení. Budete v permanentním spojení s týmem se sdílením obsahu kalendáře a chatem. Ušetříte čas i peníze! 


Příklady z praxe:

Potřebujete rychlou zpětnou vazbu od kolegy na prezentaci, kterou právě vytváříte? Přitom zrovna pracujete z domova a nemáte cestu do kanceláře? Soubor nahrajete na sdílený diskový prostor OneDrive a přes Yammer pošlete kolegovi echo, ať se na soubor podívá. Kolega okamžitě dostává zprávu na mobil, že jej kontaktujete. Otevře si na svém zařízení váš soubor a přímo do něj provádí úpravy. Přes Yammer vám dá vědět, že je hotovo, vy si otevřete svůj soubor a hned vidíte jeho připomínky. Ty pak buď zapracujete nebo ne. 

Potřebujete něco osvětlit podrobněji? Spojte se s kolegou přes Skype pro firmy a proberte to „osobně“. Potřebujete mu při tom něco ukázat na svém počítači? S Office 365 pro firmy není problém. Jen zapnete ve Skype příslušnou funkci a kolega vidí obrazovku vašeho počítače a vše co na ní právě provádíte. Rychlé, přehledné, levné.


Microsoft 365 pro vyšší úroveň Vašeho businessu 

Napište nám do 30. 5. 2019 na e-mail: microsoft@hts.cz a obratem se ozveme!

Získáte konzultaci k nasazení Microsoft 365 ve Vaší organizaci ZDARMA!
Navíc Vám provedeme nastavení Microsoft  365 pro vyzkoušení na 30 dnů také ZDARMA!
A to přímo na míru dle Vašich potřebám.

Posunutí businessu na vyšší úroveň je přeci tak bezstarostné! 


Zajímejte se také o službu Azure Backup! 
Poskytuje nadstandardní možnosti bezpečného zálohování citlivých souborů. Více na samostatné stránce věnované službě Microsoft Azure Backup.

MicrosoftFujitsuEpsonOKIZyXELSolitea