Azure

Napište nám do 30. 5. 2019 na e-mail: microsoft@hts.cz a obratem se ozveme! Projednáme s Vámi detailně potřeby Vaší organizace, nalezneme a předložíme nejvýhodnější typ Microsoft AZURE Backup služby. Námi navržený scénář řešení Vám v případě zájmu zcela ZDARMA zprovozníme v demo Microsoft AZURE prostředí, abyste si mohli zcela přesně vyčíslit Vaše měsíční náklady v případě, že byste této služby chtěli i v produkčním prostředí dále využít.

MICROSOFT AZURE BACKUP

Službu Azure Backup využijete k jednoduchému a spolehlivému zálohování souborů a složek, uložených ve Vaší lokální síti (osobní počítač, notebook, server) do jiné lokality zcela mimo Vaši infrastrukturu s vysokým stupněm zabezpečení a ochrany těchto dat. Tento způsob zálohování Vám nejen šetří čas, ale i minimalizuje náklady na ochranu před ztrátou cenných dat. Platíte jen za to, co budete skutečně využívat! 


Microsoft Azure Backup nabízí:

  • Zálohování Vašich dat v bezpečném a zabezpečených datových centrech společnosti Microsoft a to v rámci Evropské unie.
  • Zabezpečení přenášených i uložených dat šifrováním a to ještě před jejich odeslání do datového centra.
  • Zálohování pouze nových či změněných dat (tzv. inkrementální zálohování), čímž šetříte prostor v úložišti i objem datových přenosů. 
  • Garance 99,9% dostupnosti služby!

S Azure Backup máte veškerá data neustále k dispozici. Tyto zálohy se automaticky ukládají na různá datová úložiště, a to vždy ve 3 kopiích v rámci jednoho datacentra a mohou být i replikovány v případě potřeby do dalších vzdálených datacenter. 

 


Ulehčete si práci s daty pomocí Microsoft Azure Backup 

Microsoft Azure Backup je služba, jež svým technickým rozsahem a stupněm zabezpečení odpovídá požadavkům, které si dosud mohly dovolit využívat jen ty největší nadnárodní korporace či vládní instituce a nyní ji můžete využít i Vy pro Vaši společnost za velmi dostupných ekonomických podmínek. Služba slouží k zajištění efektivnějšího zálohování, ochraně a obnovování Vašich provozních dat do vysoce zabezpečeného prostředí společnosti Microsoft. Nahrazuje Vám tak současná řešení místního nebo vzdáleného zálohování. Neřešíte žádné investice do hardware, software a potřebné infrastruktury a současně minimalizujete riziko úniku nebo ztráty dat.
Služba Azure Backup je spolehlivá, bezpečná a cenově velmi atraktivní. Na rozdíl od tradičního řešení zálohování Azure Backup nepracuje s diskovým prostorem jako statickým úložištěm, jak to známe například z pevných disků, zálohovacích pásek a jiných zálohovacích médií. S Azure Backup máte okamžitý přístup k zálohovaným datům, nemusíte se bát zničení dat časem. S Azure Backup není problém uchovat data o objemu až 200TB po dobu 99 let.


Plaťte jen za to, co využijete – Azure Backup pracuje chytře!

Díky Azure Backup platíte jen za to, co skutečně využijete! Máte nulové pořizovací náklady, žádné poplatky za zrušení služby. Platíte pouze dle typu za instalovaného agenta a skutečně využitý datový prostor a případné redundantní úložiště. 
Azure Backup Vám také šetří náklady na následnou správu záloh, které u tradičních řešení mohou zabírat enormní množství času a finančních prostředků. 


7 „uživatelsky přívětivých“ výhod dávajících jistotu bezpečně uložených dat

Automatická správa úložiště Azure Backup automaticky přiděluje a spravuje úložiště záloh a používá model založený na průběžných platbách. To znamená, že platíte jen za úložný prostor, který opravdu v daném období spotřebujete.
Neomezené škálování Azure Backup zajišťuje díky použité technologii vysokou dostupnost, a to bez jakékoli Vaší režie s údržbou nebo monitorováním systému. Pokud chcete, můžete si nastavit zasílání oznámení s informacemi o událostech v úložišti.

Více možností uložení záloh

Jedním z aspektů vysoké dostupnosti je replikace úložiště. Microsoft Azure Backup nabízí dva typy replikace:

  • místně redundantní úložiště (LRS) replikuje vaše data třikrát (vytváří tři kopie dat) ve spárovaném datovém centru ve stejné oblasti. Místně redundantní úložiště nabízí cenově úsporný způsob ochrany dat před selháním místního hardwaru 
  • geograficky redundantní úložiště (GRS) replikuje vaše data do sekundární oblasti (vzdálené stovky kilometrů od primárního umístění zdrojových dat). Geograficky redundantní úložiště je nákladnější než místně redundantní úložiště, ale nabízí vyšší úroveň odolnosti dat i v případě regionálního výpadku.

Zvolte si takový typ úložiště, které je pro předmět vaší činnosti nejefektivnější.

Neomezené přenosy dat Azure Backup neomezuje množství příchozích ani odchozích dat a tyto přenosy nejsou účtovány. 
Šifrování dat Šifrování dat umožňuje bezpečný přenos a ukládání vašich dat. Šifrovací heslo máte uložené v místním úložišti a do Azure se nikdy nepřenáší ani se tam neukládá. Pokud je nutné obnovit některá data, máte šifrovací heslo (klíč) k dispozici jen vy.
Aplikačně konzistentní zálohy Bez ohledu na to, jestli zálohujete souborový server, virtuální počítač nebo databázi SQL, si potřebujete být jistí, že bod obnovení obsahuje veškerá požadovaná data pro obnovení záložní kopie. Azure Backup poskytuje aplikačně konzistentní zálohy, a tím je zajištěno, že pro obnovení dat nejsou potřebné žádné další data. Obnovování dat konzistentních s aplikací zkracuje čas obnovení, což vám umožní rychle se vrátit do funkčního stavu před havárií či ztrátou dat.
Dlouhodobé uchovávání Namísto převádění záložní kopie z disku na pásku a přemístění pásky na místo mimo pracoviště můžete využít krátkodobé a dlouhodobé uchovávání v Azure. Azure neomezuje dobu, po kterou data zůstanou v trezoru služby Backup nebo Recovery Services. Svá data tak můžete v trezoru ponechat, jak dlouho chcete. 

 

Získejte návrh řešení Azure Backup pro Vaši společnost ZDARMA!

Napište nám do 15. 4. 2017 na e-mail: microsoft@hts.cz a obratem se ozveme! Projednáme s Vámi detailně potřeby Vaší organizace, nalezneme a předložíme nejvýhodnější typ AZURE Backup služby. Námi navržený scénář řešení Vám v případě zájmu zcela ZDARMA zprovozníme v demo Microsoft AZURE prostředí, abyste si mohli zcela přesně vyčíslit Vaše měsíční náklady v případě, že byste této služby chtěli i v produkčním prostředí dále využít.

Přestaňte se obávat ztráty dat způsobených ať již technickou poruchou, poškozením, smazáním, škodlivým malwarem, s Azure Backup jsou budou Vaše data vždy v bezpečí!


Reference zákazníků, kteří využívají služeb Microsoft Azure

 

Zajímejte se také o službu Office 365! 
Jedná se o sadu profesionálních podnikových aplikací a služeb poskytovaných z datových center společnosti Microsoft s pokročilou bezpečnostní ochranou.

 

MicrosoftFujitsuEpsonOKIZyXELSolitea