Kariéra

Servisní technik první úrovně servisní podpory

Hi-Tech Services, spol. s r.o. je společností zabývající se poskytováním služeb a produktů v oblasti informačních technologií s působností po celé ČR s více jak 20 ti letou historií.

Aktuálně hledáme nového pracovníka na pozici „Servisní technik první úrovně servisní podpory“:

Hledáme:

Pracovníky na HPP, studenty VŠ či čerstvé absolventy, kteří mají kladný vztah k IT. Dynamické a aktivní osobnosti schopné samostatné činnosti s vysokou mírou zdatnosti rychle a správně diagnostikovat příčiny případných poruchových stavů, analyzovat problém a výběr správného řešení vedoucího k odstranění potíží. Aktivní snahu se neustále vzdělávat a doplňovat si odbornou kvalifikaci. Schopnost a ochotu pracovat ve vysokém pracovním tempu a zvládání vyšší psychické zátěže.

Očekáváme dobré znalosti a schopnosti práce v oblasti:

  • Windows 10 - instalace, konfigurace, správa koncových zařízení
  • Office 2019 – Excel, Word, Outlook, PowerPoint
  • Komunikační schopnosti pro práci s klienty
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou jsou znalosti v oblastech:

  • Windows Server 2012/2016/2019
  • Cloudové služby – Microsoft OFFICE 365, AZURE
  • Microsoft SQL, Exchange, SharePoint
     

Nabízíme:

Dlouholeté zkušenosti v oblasti ICT s přímými kontakty na přední výrobce jako například FUJITSU – záruční servisní středisko, Microsoft – Silver partner, ZYXELL atp. Možnosti dalšího odborného vzdělávání, přístupu k novým technologiím a jejich testování, přímá účast a zapojení při zavádění a implementaci nových řešení u zákazníků a jejich následná správa.

Odpovídající platové hodnocení dle zkušeností a schopností uchazeče, příspěvek na stravné a klouzavou pracovní dobu s možností práce z domova.

Datum nástupu – dle domluvy.

Komunikace:

Své životopisy zejména s uvedením úrovně a rozsahu Vašich znalostí ve výše uvedených oblastech doplněné o průkazovou fotografii prosím zasílejte výhradně elektronicky na adresu: kariera@hts.cz

Pokud Vaše znalosti a zkušenosti odpovídají našim očekáváním, budeme Vás kontaktovat pro případné sjednání termínu osobního pohovoru.

 

 

 

MicrosoftFujitsuEpsonOKIZyXELSeyfor