Kariéra

Specialista v oblasti informačních technologií

Pro rozšíření stávajícího týmu v Brně hledáme nové kolegy na různé pracovní pozice, kteří disponují znalostmi a zkušenostmi zejména v těchto oblastech:

Oblast servery:
Windows Server 2008R2/2012R2/2016/2019 – instalace, konfigurace, správa, virtualizace, HA - cluster
Microsoft Exchange Server 2013/2016/2019 – instalace, konfigurace, administrace
Microsoft SQL Server 2014/2016/2019 – instalace, konfigurace, administrace, performance tuning
Power Shell – aktivní používání pro administraci spravovaných řešení
Microsoft Sharepoint  – znalost výhodou

Oblast networking:
Znalosti a schopnosti na úrovni správy DNS, DHCP, NAP, NAT, VLAN, TCP, IPv4, IPv6.
Schopnosti konfigurovat bezpečnostní brány, směrovače, přepínače, WiFi prvky, VPN, SSL VPN, IPSec.

Oblast cloudových řešení:
OFFICE365/MICROSOFT365 – nasazení, správa
AZURE – zkušenosti v této oblasti výhodou

Výhodou jsou znalosti v oblasti:

Produktů ZyXEL.
ERP systému Money.

Očekáváme:

Dynamické a aktivní osobnosti schopné samostatné činnosti s vysokou mírou zdatnosti rychle a správně diagnostikovat příčiny případných poruchových stavů, analyzovat problém a výběr správného řešení vedoucího k odstranění potíží. Aktivní snahu se neustále vzdělávat a doplňovat si odbornou kvalifikaci a to i v anglickém jazyce. Schopnost a ochotu pracovat ve vysokém pracovním tempu a zvládání vyšší psychické zátěže. Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
Dlouholeté zkušenosti v oblasti ICT s přímými kontakty na přední výrobce jako například FUJITSU - záruční servisní středisko, Microsoft - Silver partner atp.. Možnosti dalšího odborného vzdělávání, přístupu k novým technologiím a jejich testování, přímá účast a zapojení při zavádění a implementaci nových řešení u zákazníků a jejich následná správa. Odpovídající platové hodnocení  dle zkušeností a schopností uchazeče, dle pracovního zařazení možnost služebního automobilu i pro osobní použití, příspěvek na stravné, klouzavou pracovní dobu s možností kombinace s Home Office. Úroveň vzdělání  nerozhoduje, hodnotíme pouze odborné znalosti, schopnosti, ochotu se dále vzdělávat.

Komunikace:
Své životopisy zejména s uvedením úrovně a rozsahu Vašich znalostí ve výše uvedených oblastech doplněné o průkazovou fotografii prosím zasílejte výhradně elektronicky na adresu : kariera@hts.cz

Pokud Vaše znalosti a zkušenosti odpovídají našim očekáváním, budeme Vás kontaktovat pro případné sjednání termínu osobního pohovoru.

Prohlášení o ochraně osobních údajů:
Vámi zaslané životopisy obsahující osobní údaje nepředáváme žádné další třetí osobě a není prováděno automatizované zpracování včetně profilování. Po ukončení výběrového řízení, nejpozději však do 3 měsíců po jejich obdržení všechny Vaše osobní údaje skartujeme bez možnosti jejich dalšího zpracovávání.
 

MicrosoftFujitsuEpsonOKIZyXELSeyfor