Certifikáty

E-Já

Produkt „e-Já“ představuje rozšíření produktu TWINS – dvojice komerčního a kvalifikovaného certifikátu o kvalitní čipovou kartu (Starcos 3.0) s uživatelsky komfortní obslužnou aplikací. Cílem „e-Já" je poskytnout klientovi komplexní produkt, který zajistí svému uživateli vysokou úroveň zabezpečení, představovanou certifikovanou čipovou kartou, ale také plnou mobilitu a nezávislost na jednom konkrétním PC. Produkt „e-Já“ se tak stává jakýmsi průkazem „elektronické totožnosti“ svého uživatele.

I.CA dodává jako součást produktu „e-Já" čipové karty Starcos 3.0, které jsou vývojově novou řadou nativních čipových karet renomovaného výrobce Giesecke&Devrient. Čipová karta Starcos 3.0 je dodávána s obslužnou aplikací SecureStore I.CA v jazykových verzích CZ, SK, AJ, která umožňuje komfortní práci klienta s kartou. Čipovou kartu Starcos 3.0 lze využít společně se všemi typy certifikátů, vydávanými I.CA.

Především pro firemní účely lze dodávat čipové karty Starcos 3.0 také v podobě tzv. duálních čipových karet, opatřených požadovaným bezkontaktním čipem nebo magnetickým proužkem.

zdroj: www.ica.cz

MicrosoftFujitsuEpsonOKIZyXELSeyfor